BİLGİLER

merkezi süpürge sisteminin avantajları

%100 Temizlik
Derinlemesine temizlik ve emiş gücü zaman içinde yok olmaz.
Yıllar geçse bile Vackon her türlü yüzeyden toz ve kırıntıların tamamını temizlemeye devam edecektir.

Hafiflik
Evinizi süpürmek ve temizlemek ağırlık egzersizi olmaktan çıkar.
Son derece hafif hortum seti sayesinde odadan odaya veya merdiven temizliğinde bir basamaktan bir üst basamağa, tabandan tavana kadar her yerde sizi ağır portatif bir süpürge taşımaktan kurtararak kullanım kolaylığı sağlar.

Sessiz ve Gürültüsüz
Temizlik yaparken sessizliğin, sohbetin veya dinlediğiniz müziğin keyfine varın.
Yaşam alanından uzağa (bodrum, garaj, balkon v.b.) yerlere monte edilen vakum ünitesi sayesinde temizlik yaptığınız sürede tek duyacağınız emilen havanın sesi olacaktır. Normal elektrik süpürgesinin yaydığı rahatsız edici gürültüden uzak, günün herhangi zaman diliminde evde yaşayanları ve komşularınızı rahatsız etmeden temizlik yapabilirsiniz.

Daha Sağlıklı
Alerjiyi dışarıda tutun.
Ev içi hava kirliliği, alerji ve astım hastaları için en yaygın problemlerdendir. Merkezi süpürge sistemleri, kirliliğe sebep olan maddeleri evden uzaklaştırdığı için alerji uzmanlarınca tavsiye edilir. Klinik araştırmalar, merkezi süpürge sistemleri kullanmanın ev içindeki hava kalitesini önemli ölçüde artırdığını ve alerji semptomlarını azalttığını gösteriyor. Toza karşı hassas olan kişilerde merkezi süpürge sistemini kullandıklarında, sağlıklarında gözle görülür bir iyileşme kaydedilmiştir.

Daha Hijyen
Normal elektrik süpürgeleriyle yapılan temizlik sırasında toz ve maytlar ortama yayılır. Merkezi Süpürge Sisteminde ise ağır tozlar ve maytlar, borular vasıtası ve çift filtre sayesinde vakum motoruna hapsedilir. Bu şekilde evinizde hijyenik bir ortam sağlamış olur.

Daha Güçlü
Merkezi süpürge sistemlerin emiş gücü normal elektrikli süpürgelere göre çok daha fazladır. Böylece daha derinlemesine temizliği çok kısa sürede yapacaksınız.

Daha Dayanıklı
Merkezi süpürge sistemleri uzun yıllar sorunsuz olarak kullanacağımız ve kesinlikle geleceğe yönelik yaptığınız ekonomik bir yatırım olacaktır. Yılda yaklaşık iki defa boşaltılan toz torbasına sahiptir. (Kullanım yerine ve yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir)

Evinizin Değerini Artırır
Merkezi süpürge sistemleri, belirgin bir şekilde evinizi daha modern, sağlıklı ve çevre dostu hale getirerek mülkünüzün değerini artıracaktır.