BİLGİLER

merkezi süpürge sistemi nasıl çalışır

En çok zaman geçirdiğimiz yer olan evlerden örnek vermek gerekirse; ilk olarak teknik ekibimiz keşifleri doğrultusunda vakum prizlerinin yerleri ve boru tesisatının duvar hatları içerisinden geçeceği yerler planlanarak montajları yapılır. Vakum motoru ise evinizin balkon, bodrum, garaj gibi kör noktada kalacak şekilde montajı yapılır. Kurulum gerçekleştikten sonra vakum prizlerine hortum takıldığı anda sistem otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Oldukça yüksek hava akışı sayesinde profesyonel temizlik firmalarının yapmış olduğu gibi temizlik yapma şansına sahip olacaksınız.

Satışını yapmış olduğumuz ürünler, birçok araştırmacı bilim adamı ve uzman doktorlar tarafından test edilerek tüm dünyada kullanım alanına sahip bir ürün haline gelmiştir. Hem temizlik bakımından hem de yüksek maliyetli elektrik süpürgelerine göre oldukça ekonomik bir sistemdir. Müşterimizin isteği ya da teknik ekibimiz keşifleri doğrultusunda döşenen vakum boruları yüksek vakum teknolojisiyle ulaşılması zor olan yerlerin temizliğini çok rahat bir şekilde yapabilmenizi sağlar.

Merkezi elektrik süpürgesi o kadar sessiz çalışma özelliğine sahiptir ki, gece eviniz içinde saat kaç olursa olsun hiç kimseyi rahatsız etmeden temizlik yapma imkanı sağlar.